top of page
Пошук
  • Фото автораPolFox

Навчання українською мовою в Польщі

Оновлено: 3 січ.

Українські студенти обирають польські ВНЗ для отримання вищої освіти через високий рівень навчання, доступність та гнучкість. Але чи можливе україномовне навчання в Польщі?


Як можливе україномовне навчання в Польщі?


Хоча більшість програм в польських ВНЗ викладається польською або англійською мовами, від початку 2022 року існують можливості для україномовного навчання із щорічним оновленням та розширенням навчальних програм. Деякі університети пропонують додаткові курси української мови та літератури, а також програми, спрямовані на вивчення української культури та історії.україномовне навчання у Польщі


Переваги україномовного навчання в Польщі


Україномовне навчання в Польщі має свої переваги. По-перше, воно полегшує процес адаптації для українських студентів. По-друге, це сприяє збереженню та розвитку української мови та культури за кордоном.


Впровадження україномовного навчання в Польщі


Україномовне навчання в Польщі — це ще один спосіб, яким ВНЗ демонструють свою відкритість та гнучкість, намагаючись відповісти на потреби всіх своїх студентів. Навчання українською мовою відбувається протягом першого семестру або річного періоду. Протягом адаптаційного періоду студенти вже вивчають загальні предмети та мають додаткове навчання польської мови для кращого розуміння подальшого навчального процесу.


Освітні заклади, які практикують україномовне навчання:


🎓 Економічний університет у Бидгощі: Програми з транспортної економіки, міжнародного туризму, інформатики, мехатроніки, дизайну.

🎓 Університети WSB Merito: Програми з безпеки в бізнесі та адмініструванні, маркетингу та продажів, туризму та рекреації, менеджменту, фінансів та бухгалтерського обліку, інформатики тощо.

🎓 Університет Collegium Civitas у Варшаві: Програми з менеджменту та міжнародних відносин.

🎓 Ягеллонський Університет: Програми на факультеті міжнародних відносин.

🎓 Краківська Політехніка: Програми, пов’язані з відновленням державної інфраструктури: будівництво, транспорт.


Практичні можливості для культурного обміну та академічного зростання


Вибір навчання українською мовою в польських університетах відкриває широкі можливості для культурного обміну та академічного зростання. Оскільки українські студенти все частіше обирають цей освітній шлях, зв'язок між українськими та польськими академічними колами продовжує зміцнюватися.


Будь ласка, зверніть увагу, що ця стаття є лише прикладом і може вимагати додаткового дослідження та адаптації до вашого унікального запиту. Також, рекомендуємо зв’язатися із нашими консультантами для отримання найбільш актуальної інформації.

360 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page