Вчи польську мову з персональним вчителем! 

Індивідуальні та групові заняття онлайн

IMG_4288.JPG

 

 

 

Мовні курси онлайн - це можливість вивчити польську мову з досвідченим викладачем в комфортних умовах. Наші вчителі знаходять унікальний підхід до кожного учня, вивчення польської мови з ними відбувається невимушено та легко! 

 

Плануєш навчатися в Польщі? Першим кроком до здійснення твоєї мрії є вивчення польської мови! ЇЇ знання дає можливість навчатися в університеті без жодних перешкод та відкриває шлях до розвитку в європейському середовищі. 

IMG_4287.PNG
16840395246_baf6af7f92_o.jpg

 

Починаючи з азів, вчитель пояснює особливості письма, читання, а найголовніше - вимови. По закінченню нашого мовного курсу, навчання в університеті дається значно легше. Студент розуміє викладачів та одногрупників, віддтак може швидше вдосконалити розмовну польську та брати активну участь в навчальному процесі та житті університету.

Переваги онлайн занять

До кожного клієнта ми підходимо індивідуально - обирайте зручний для Вас час, а ми підлаштуємося під Ваш графік!

Рівні знання мови

Детальніше

A1

Початковий рівень

Ви розумієте невелику кількість базової інформації іноземною мовою. Можете говорити, використовуючи знайомі вирази та дуже прості фрази для вирішення конкретних завдань в повсякденному житті. Розмовляючи повільно, ви можете порозумітися в магазині, замовляючи їжу в кафе чи бронюючи місце в готелі.  Ви можете  прочитати і перекласти нескладні тексти, вмієте писати прості речення. Ви розумієте повільну чітку мову, якщо тематика Вам близька та знайома.

Детальніше

A2

Нижче середнього

Ви можете розповісти про себе, свою родину, професії, уподобання. Ви можете зрозуміти текст реклами, оголошення в аеропорту, магазині, написи на продуктах, листівках, знаєте, як писати особисті і ділові листи. Читаєте і переказуєте не дуже складні тексти.

Детальніше

B1

Середній рівень

Розумієте про що йде мова в більшості телепрограм та радіопередач про новини дня. Знаєте, як висловити власну думку, обґрунтовувати свої погляди, можете переказати зміст прочитаного або побаченого, вести особисте і ділове листування середньої складності, читати нескладну літературу іноземною мовою.

Детальніше

B2

Вище серенього

Ви володієте розмовною мовою в різних ситуаціях (від побутових до професійних), можете без підготовки спілкуватися з носієм мови.  Ви можете детально висловитися у більшості ситуацій, пояснити свою точку зору, аргументувавши її.  Ви читаєте літературу іноземною мовою, вмієте переказувати зміст складних текстів.

Детальніше

C1

Професійне володіння мовою

Ви розумієте різноманітні складні розгорнуті тексти, розумієте прихований сенс. Ви вмієте без підготовки, не відчуваючи труднощів в підборі слів, виражати свої думки.  Ваша мова відрізняється різноманітністю мовних засобів і точністю їх вживання в ситуаціях повсякденного, навчального чи професійного спілкування.  Ви вмієте складати чіткі, логічні повідомлення на будь-яку тематику.

Детальніше

C2

Досконале володіння мовою

Ви вільно розумієте будь-яку усну або письмову інформацію, можете її узагальнити. Ви вмієте швидко і чітко викладати свої думки навіть щодо складних проблем, передаючи при цьому найтонші відтінки значення. Ви сприймаєте інформацію з усіх письмових та усних джерел, можете її підсумувати чи розповісти своїми словами.

Вартість онлайн занять

IMG_9875.PNG

Індивідуальні заняття

Ціна - 190 грн/год

IMG_9870.JPG

Курс на рівень А1

Заняття в групах по 4-6 осіб

50 академічних годин

Акційна ціна до 31.05.2022 - 2400 грн/курс

Стара ціна - 3200 грн/курс

IMG_9871.PNG

Заняття в групах по 2 людини

Ціна - 160 грн/год

2e1d11ebe7e0c4b9bda7dadf7a22261d.png

Курс на рівень А2

Заняття в групах по 4-6 осіб

60 академічних годин

Акційна ціна до 31.05.2022 - 2600 грн/курс

Стара ціна - 3500 грн/курс

Усі заняття відбуваються онлайн через Skype по 2-3 рази на тиждень. Навчатися польської мови з PolFox можна з будь-якої точки планети.

Заповни заявку або зателефонуй нам, щоб почати вивчення польської!