top of page

Середня освіта

Здобуття середньої або професійно-технічної освіти в Польщі дає безліч перспектив та можливостей у майбутньому. Сучасні методи викладання та інноваційний підхід до проведення занять дають чудовий результат і запевняють найвищий рівень знань. 

Навчання в Польші передбачає отримання Європейського диплому про закінчення середньої освіти. Відтак, польський диплом визнається у всіх країнах Євросоюзу і дає можливість вступити до ВНЗ будь - якої європейської країни без нострифікації документів та зайвих формальностей. 
Згідно з Законодавством Польщі, громадяни України до 18 років мають право здобувати середню та професійно-технічну освіту на таких самих умовах, як і громадяни Польщі, тобто 
БЕЗКОШТОВНО!

Ліцей

Liceum

Навчання в Ліцеї триває 4 роки і відповідає загальноосвітній школі в Україні. Зазвичай класи в ліцеї поділяються за спрямуванням, наприклад математичний, лінгвістичний, спортивний чи біо-хімічний і тд. Після закінчення навчання абітурієнт має можливість навчатися в державному університеті Польщі безкоштовно, якщо підтвердить знання польської мови на високому рівні та матиме гарні оцінки.

IMG_2443-min.jpg

Технікум

Technikum

Навчання в Технікумі триває 5 років, тобто на рік більше, ніж у ліцеї. Однак, закінчивши технікум, випускник здає екзамен і здобуває професію. З сертифікатом закінчення технікуму, можна працювати за професією у всіх країнах Євросоюзу, або ж вступити до ВНЗ в будь-якій європейській країні. Якщо випускник матиме високий рівень володіння польською мовою та гарні оцінки, він матиме можливість вступити до ВНЗ Польщі на безкоштовне навчання.

При вступі до польських державних ліцеїв, технікумів та бранжових шкіл важливо дотримуватися вимог і умов навчальних закладів, а також контролювати терміни реєстрації, бронювання місця в гуртожитку і подачі усіх необхідних документів. Фірма PolFox гарантує вступ кожного абітурієнта, адже має величезний досвід та допомогла багатьом учням та їх батькам.

Безкоштовна консультація

Заповніть поля нижче, а ми зв'яжемось з Вами у зручний для Вас час та безкоштовно відповімо на усі питання щодо навчання у Польщі

Дякуємо, ми зв'яжемось з Вами у зручний для Вас час

Бажаєте зв'язатись з нами самостійно?

contact@polfox.eu

Телефон / Vibe

IMG_2428-min_edited.jpg

Спеціальності, які можна отримати в технікумах

• інформатика (Informatyka)
• економіка (Ekonomia)
• готельна справа (Techik Hotelarstwa)
• туристичне обслуговування (Technik Turystyki)
• харчова промисловість (Technik Technologii Żywności)
• ресторанний бізнес (Technik żywienia i usług gastronomicznych)
• перукарська справа (Technik Fryzjerstwa)
• дизайнер (Technik Stylista)
• авіційний технік (Technik Lotnictwa)
• технік механізації сільського господарства (Technik Mechanizacji Gospodarstwa Wiejskiego)
• автомеханік (Mechanik Samochodowy)
• технік будівельної справи (Technik Budownictwa)
• агробізнес ( городні та декоративні культури) (Technik Agrobiznesu)
• кравець (Technik Technologii Odzieży)
• …… та інші спеціальності

5 кроків до навчання у Польщі

Вивчити польську мову мінімум на рівні А2. В цьому вам допоможуть наші курси польської мови, де ви зможете обрати найзручніший для вас варіант вивчення мови. 

Обрати навчальний заклад, опираючися на такі критерії як: місто, напрямок навчання, наявність гуртожитку і тд.

Підготувати всі необхідні для вступу документи, дізнатися терміни їх подачі, особливості зарахування та інші деталі.

 Забронювати місце в гуртожитку та отримати запрошення на візу.

Оформити візу на основі навчання та приїхати до Польщі.

Навчальний рік

2024/2025

Вступна кампанія до ліцеїв та технікумів Польщі починається в березні та триває до кінця липня. Тож обирати навчальний заклад, вчити польську мову та збирати необхідні для вступу документи слід заздалегідь. Наші працівники допоможуть обрати найкращий навчальний заклад, спираючись на Ваші бажання. Ми вирішимо усі формальності пов'язані зі вступом, поселенням у гуртожиток та підготовкою до першого навчального року в Польщі. Не зволікайте та почніть готуватись вже зараз!

Вартість послуг

Ми пропонуємо два пакети послуг для ліцеїв/технікумів на вибір. Кожен пакет задовольняє різні потреби під час вступу - від базових до комплексного проведення процесу вступу від А до Я. Ознайомтесь з кожним та оберіть найкращий для Вас.

IMG_4002.JPG

Пакет

"Оптимальний"

IMG_0366_edited.jpg

Пакет

"VIP"

Відгуки наших клієнтів
bottom of page